INSIDE Games 2018 Logo Téma

Príďte už medzi 8:00 a 8:45 na registráciu!!!

08:00 Registrácia

Do 9:00 musíme stihnúť zaregistrovať 200 ľudí, tak príďte čím skôr.

09:00 Štart

Otvorenie dňa, predstavenie rozhodcov, športov a pravidiel. Tu už buďte prezlečení a nachystaní športovať.

10:00 Turnaje

Športové turnaje na športoviskách podľa rozpisu zápasov

12:15 Obed

Posilnenie pre všetkých.

13:15 Polčas

Tematický program s kapelou a hovoreným slovom.

14:00 Turnaje

Športové turnaje na športoviskách podľa rozpisu zápasov.

16:00 Cieľ

Vyhodnotenie turnajov, vyhlásenie víťazov, odovzdanie cien.

Všeobecné a športové pravidlá

INSIDE Games 2018 Všeobecné pravidlá

Všeobecné pravidlá

Všeobecné pravidlá týkajúce sa správania na INSIDE Games.

Stiahni PDF Otvor PDF
INSIDE Games 2018 Všeobecné športové pravidlá

Športové pravidlá

Všeobecné športové pravidlá týkajúce sa športov na INSIDE Games.

Stiahni PDF Otvor PDF

O Games

Je to športový deň na neprofesionálnej úrovni: 4 turnaje v rôznych športoch na 7 ihriskách a ďalší sprievodný program.
Viac ako 250 účastníkov a 20 športových tímov.

Pre každého

Prísť môže každý. Pre športovcov máme iba jedno obmedzenie - vek: 12-22 rokov. Ak chceš výnimku, ozvi sa.

Amatérsky turnaj

Sme radi, keď je úroveň športov čo najvyššia. Ale hrať môže každý, aj ten, kto to až tak nevie.

Kresťanské podujatie

Organizujú to kresťania s dôrazom na hodnoty Biblie. Avšak nemusíš zapadať do žiadnej "kresťanskej šablóny". Príď taký aký si.

Cieľ

Priniesť skvelú správu o Ježišovi a zachraňujúcej Božej láske k nám. Ale chceme sa aj zabaviť, len tak byť spolu a zahrať si športy.

Športy

Je to športový deň na neprofesionálnej úrovni: 4 turnaje v rôznych športoch na 7 ihriskách a ďalší sprievodný program.
Viac ako 250 účastníkov a 20 športových tímov.

futbal

futbal

Ihrisko: outdoor, umelá tráva

Rozmery: 40x20 metrov, brány: hádzanárske, 3x2 metre

Hráči: 5 hráčov + 1 brankár a náhradníci

florbal

florbal

Ihrisko: indoor, elastický polyuretánový povrch / taraflex

Rozmery: 17x35m a 15x25m, brány: florbalové, 160x115cm

Hráči: 4 hráči + 1 brankár a náhradníci

volejbal

volejbal

Ihrisko: outdoor, umelá tráva

Rozmery: 9x18 metrov

Hráči: 6 hráčov a náhradníci

vybíjaná

vybíjaná

Ihrisko: outdoor, umelá tráva

Rozmery: 9x18 metrov

Hráči: 6 hráčov a náhradníci

Rozpisy a výsledky

Rozpis zápasov

Čas Tím 1 Tím 2 Výsledok Ihrisko Fáza
10:00 Červení draci Iskričky 1 : 1 Umelá tráva skupina A
10:35 FC Jalkapallo Červení draci 1 : 0 Umelá tráva skupina A
11:10 Iskričky FC Jalkapallo 5 : 5 Umelá tráva skupina A
11:45 Červení draci Iskričky 2 : 4 Umelá tráva skupina A
14:00 FC Jalkapallo Červení draci 3 : 3 Umelá tráva skupina A
14:35 Iskričky FC Jalkapallo 5 : 2 Umelá tráva skupina A
15:10 2A 3A 2 : 3 Umelá tráva semifinále
15:45 1A 2A-3A 3 : 2 Umelá tráva finále

Tabuľka

Tím Skóre +/- Body
Iskričky 15:10 5 8
FC Jalkapallo 11:13 -2 5
Červení draci 6:9 -3 2

Rozpis zápasov

Čas Tím 1 Tím 2 Výsledok Ihrisko Fáza
10:00 Dream Team WOLFS 5 : 3 Slávia skupina A
10:00 FBK 18 Piešťany Flames 4 : 4 Tajovská skupina C
10:30 BROS Dream Team 0 : 10 Slávia skupina A
10:30 BLACK KNIGHTS StarBoyz 1 : 9 Tajovská skupina B
11:00 WOLFS BROS 9 : 2 Slávia skupina A
11:00 To je tvoj pes? FBK 18 Piešťany 6 : 1 Tajovská skupina C
11:30 Maža Team BLACK KNIGHTS 8 : 2 Tajovská skupina B
12:00 Flames To je tvoj pes? 0 : 11 Slávia skupina C
12:00 StarBoyz Maža Team 11 : 3 Tajovská skupina B
14:00 A3 B3 : Slávia o umiestnenie
14:00 StarBoyz WOLFS 8 : 2 Tajovská semifinále 1
14:30 Y2 Z2 : Slávia o umiestnenie
14:30 DreamTeam To je tvoj pes? 5 : 1 Tajovská semifinále 2
15:00 C3 A3 : Slávia o umiestnenie
15:00 Wolfs To je tvoj pes? 3 : 5 Tajovská o 3.miesto
15:30 B3 C3 : Slávia o umiestnenie
15:30 StarBoyz Dream Team 3 : 1 Tajovská finále

Skupina A

Tím Skóre +/- Body
Dream Team 15:3 +12 6
WOLFS 12:7 +5 3
BROS 2:19 -17 0

Skupina B

Tím Skóre +/- Body
StarBoyz 20:4 16 6
Maža Team 11:13 -2 3
BLACK KNIGHTS 3:17 -14 0

Skupina C

Tím Skóre +/- Body
To je tvoj pes? 17:1 16 6
FBK 18 Piešťany 5:10 -5 1
Flames 4:15 -11 1

Rozpis zápasov

Čas Tím 1 Tím 2 Výsledok Ihrisko Fáza
10:00 HUPIKÉK TÖRPIKÉK Iskričky 30 : 42 Kurt skupina A
10:00 Allonsy Rytieri pozdĺžneho stola 50 : 41 Umelá tráva skupina A
10:35 6+3 Draci C 42 : 23 Kurt skupina A
10:35 Iskri?ky Rytieri pozd?žneho stola 42 : 25 Umelá tráva skupina A
11:10 Rytieri pozd?žneho stola Draci C 46 : 44 Kurt skupina A
11:10 HUPIKÉK TÖRPIKÉK 6+3 18 : 42 Umelá tráva skupina A
11:45 HUPIKÉK TÖRPIKÉK Rytieri pozd?žneho stola 48 : 51 Kurt skupina A
11:45 Allonsy Draci C 39 : 55 Umelá tráva skupina A
14:00 Iskri?ky Allonsy 42 : 29 Kurt skupina A
14:00 Rytieri pozd?žneho stola 6+3 19 : 42 Umelá tráva skupina A
14:35 HUPIKÉK TÖRPIKÉK Allonsy 33 : 44 Kurt skupina A
14:35 Iskri?ky 6+3 27 : 42 Umelá tráva skupina A
15:10 Allonsy 6+3 20 : 42 Kurt skupina A
15:10 Iskri?ky Draci C 42 : 29 Umelá tráva skupina A
15:45 HUPIKÉK TÖRPIKÉK Draci C 42 : 25 Kurt skupina A

Tabuľka

Tím Skóre +/- Body
6+3 210:107 103 15
Allonsy 182:213 -31 7
Draci C 176:211 -35 2
HUPIKÉK TÖRPIKÉK 171:204 -33 4
Iskri?ky 153:125 28 9
Rytieri pozd?žneho stola 141:176 -35 4
Iskričky 42:30 12 3
Rytieri pozdĺžneho stola 41:50 -9 1

Rozpis zápasov

Čas Tím 1 Tím 2 Výsledok Ihrisko Fáza
10:00 Deti z Palisád Maskáčový gang 12 : 10 Umelá tráva skupina A
10:30 Ťavičky Modranský swag 1 : 11 Umelá tráva skupina A
11:00 Deti z Palisád Modranský swag 7 : 11 Umelá tráva skupina A
11:30 Maskáčový gang Ťavičky 4 : 6 Umelá tráva skupina A
14:00 Deti z Palisád Ťavičky 10 : 1 Umelá tráva skupina A
14:30 Maskáčový gang Modranský swag 0 : 13 Umelá tráva skupina A
15:00 Ťavičky Maskáčový Gang : Umelá tráva o 3. miesto
15:30 Modranský Swag Deti z Palisád : Umelá tráva finále

Tabuľka

Tím Skóre +/- Body
Modranský swag 35:8 27 6
Deti z Palisád 29:22 7 4
Maskáčový gang 14:31 -17 0
Ťavičky 8:25 -17 2

Štatistika prihlásených

Celkový počet aktuálne prihlásených: 225 | Súťažiaci: 187 | Nesúťažiaci: 38

futbal

Jozef, Alec , Franco, Patrik, Róbert, Martin,
Marek, Lukáš, Viktor, Adam, Jakub, Richard, Adam, Jakub,
Jonathan , Ján, Adam, Frederik, Tomáš, Katka, Matej,

florbal

Rastislav, Vladimír , Matej, Daniel, Erik , Filip, Milan,
Adam , Dominik, Jakub , Matúš, Mário , Danko, Mathias, Samuel, Patrik, Samko ,
Jakub, Vladimír, Filip, Erik, Tobiáš, Daniel, Oliver, Matúš, Šimon, Jakub, Samo,
Daniel, Timotej, Daniel, Natália, Matej, Martin,
Lukáš, Pavol, Rado, Vladimír , Lukáš , Michal, Natália, Monika, Adam, Matúš, Daniel, Patrik, Milan,
Michal , Ondrej , Matej, Tomáš , Dávid, Stanislav, Sami, Stela, Dominik, Samo, Matúš,
Lukáš, Ľubomír, Dárius, Dávid, Jakub, David , Dominik, Erik, Radovan, Marian,
Jakub , Jakub, Denis, Peter, Noel, Filip, jakub, Vladimir, Michal, Roman,
Andrej, Andrej, Martin , Branislav, Norbert, Patrik, Tomáš , Branislav, Adam,

volejbal

Zuzana, Simona, Dominika , Jakub, Matúš, Petra, Julka, Erik,
Anna, Eva, Kristína, Dominika, Nina, Zuzana, Barbora, Katarína ,
Dominika, Daniela, Martina , Veronika, Ján, Natália, Samuel, Nina,
Jakub, Zuzana, Zuzana, Katarína, Paulína, Gabriela, Šimon, Katarína, Dárius,
Norbert, Lucia, Lukáš, Martina, Elenka, Simona, Veronika,
Ondrej, Rebeka , Gabriel, Ľubica, Martina, Matej, Šimon, Sebastián ,

vybíjaná

Daniela, Laura, Matús, Veronika, Miroslava, Patrícia, Hoang Anh, Zoe ,
Tatiana, Judita, Katarína, Matej, Paulinka, Andrej, Kubo, Stela, Lujza ,
Agáta, Marianna, Skuska, Filip, Martin, Karin, Nina, Viktória ,
Aneta, Sofia , Silvia, Oliver , Martina , Max,

Miesto

INSIDE Games 2018 sa uskutočnia v priestoroch Strednej odbornej školy v Senci - Kysucká 14, 903 01 Senec a športového areálu Slávia Senec - Športová 2316, 903 01 Senec.