Čo to je INSIDE?

INSIDE znamená “vo vnútri”. Presne o to ide - o to, čo je vo vnútri, v mojom alebo tvojom srdci. To je totiž to podstatné, to na čom skutočne záleží.

Mnohí z nás žili ošúchaný život bez zmyslu, len pre to, že sme sa narodili. Ale teraz sme našli zmysel tohto života v Ježišovi Kristovi. Už si to počul a myslíš, že to nie je nič pre teba? Ale spýtam sa ťa: naozaj vieš, čo je to život naplnený Ježišom Kristom? Alebo si len myslíš, že to vieš… Ak to chceš naozaj vedieť, vidieť a zažiť, INSIDE je miesto práve pre teba.

INSIDE je projekt práce s dorastom a mládežou, ktorý Spoločenstvo evanjelickej mládeže realizuje v bratislavskom senioráte ECAV na Slovensku v spolupráci s cirkevnými zbormi v ňom. Tento projekt má štyri hlavné časti: Kluby, Víkendy, Tábor a Games.

Organizuje:

Jozef Grexa
koordinátor projektu
grexa@sem.sk
inside@sem.sk

INSIDE Klub je miesto, kde to žije. Ide o poobedné stretnutie konfirmandov, dorastencov a mládežníkov plné zábavy, zážitkov, ale aj rozmýšľania nad tým podstatným - životom s Ježišom.

INSIDE Víkend je víkendové stretnutie konfirmandov a dorastu v stredisku Prameň v Častej-Píle. Cez víkend prežijete veľa dobrodruž-
stva, hier a súťaží, ale aj večerné programy podobné INSIDE Klubom.

INSIDE Tábor je 7-dňové letné dobrodružstvo plné zábavy, hier súťaží, ale aj nových priateľstiev a vzťahov a tiež hľadania skutočného, pestrého a zaujímavého života.

INSIDE Games sú športové súťaže a hry. Ide o jeden deň, kde budú vaše tímy súťažiť medzi sebou v športoch ako futbal, volejbal, floorbal, vodný futbal a iných. Daj dokopy tím, príď a vyhraj!