camp-logo

12-19.august | Planinka, Dechtice

Rekreačné zariadenie Planinka, ubytovanie v 2, 3 a 4-posteľových izbách v hlavnej budove so zrekonštruovanými sociálnymi zariadeniami na chodbe, prípadne na 4-posteľových chatkách s vlastnými sociálnymi zariadeniami. Stravovanie 5x denne a pitný režim sú zabezpečené.

Začíname v nedeľu 12.8. registráciou, ktorá bude spustená od 16:00. Prvým bodom programu bude večera o 18:00. Končíme v nedeľu 19.8. obedom. Doprava na a z podujatia je individuálna.

Náčrt programu dňa

ale každý deň bude niečím špeciálny, čiže sa iste neboj stereotypu

7:30 Osobné stíšenia

Kto chce si môže privstať a mať svoj osobný čas s Bohom

8:00 Rozcvička

Akčná, veselá a niekedy aj pojašená

8:15 Raňajky


9:00 Výcvik hrdinu

Doobedné spoločenstvo, čítanie Biblie a skupinky

10:30 CTRŠT

Celo-táborový-rôzno-športový-turnaj

12:30 Obed + poobedné voľno

Bufet, rozhovory, športy, pohoda

14:30 Hra

Väčšinou nejaká tímová veľká hra

18:00 Večera


19:30 Večerný program

Piesne, scénky, videá, hry, modlitby, svedectvá a iné

22:30 Večierka


camp-logo

Tému tábora sme nazvali Biblengers a jej zámerom je pomôcť ti, aby sa z bežného tínedžera, akým si aj ty, stal Biblenger - biblický nasledovník Pána Ježiša, ktorý bude svetlom a svedectvom na akomkoľvek mieste, kde sa bude nachádzať, ktorý bude prikladať ruku k dielu prinášania Božieho kráľovstva a jeho princípov na zem. Dúfam, že si na to pripravený a tešíš sa aspoň trochu tak ako my!

Prihlasovací formulár

Prihlasovanie je uzavreté.

Počet aktuálne prihlásených: 113

Júlia Veronika, Tomáš, Roderick, Miroslav, Boris Samuel, Jozef, Tibor, Martina, Jonathan , Benjamin, Timothy, Júlia, Agáta, Dominika, Daniel, Ľubica, Daniel, Ondrej, Adriana, Adam, Filip, Zuzana, Ján, Zuzana, Martin, Daniela, Adrián , Simona, Monika Ella, Lujza, Lucia, Diana, Zuzana, Peter , Vladimír , Martina, Silvia, Martin, Lucinka, Ninka, Oliver, Martin, Ema, Jakub, Matúš, Simona , Martina , Andrea, Laura, Viktória , Emma, Miroslava, Martin, Milan, Veronika, Kaja, Ema, Marco , martin, Martina, Stela, Simona, Andrej, Matej, Laura, Andrea, Natália, Alec, Paulína, Marianna, Ondrej, Franco , Michal , Norbert, Matúš , Stanislav, Tomáš , Lujza , Emka, Katarína, Šimon, Richard, Lea Elizabet, Juditka, Petra, Martin Ján, Ondrej, Adam , nina , Hana, Dominika , Ľubica , Veronika, Dávid, Ján, Frederik, Lucka , Daniel, Elenka, Katarína, Linda , Tomáš, Timotej, Veronika, Viktor, Kornel, Lenka, Timotej, Šimon, Jacob, Dávid, Artur, Michal,