Víkend modlitieb a pôstu 2021

ČO TO JE?

Každý rok sa spolu stretneme ako služobníci z rozličných zborov v našom senioráte a spoločne sa zdieľame a modlíme za jednotlivé cirkevné zbory v našej oblasti. Je to víkend, na ktorý by si nemal ísť zameraný na to, čo si z neho môžeš odniesť, ale zameraný na to, čo prinášaš- svoje srdce a úprimné volanie po Božom konaní v zboroch v našej oblasti.

Čo môžeš čakať?

Očakávať môžeš veľa času stráveného v modlitebnom zápase o mladých ľudí. Zdieľanie o tom, ako nám fungujú a ako nám nefungujú veci v našich spoločenstvách. Hľadanie Božích zámerov pre najbližší rok a načúvanie Jeho hlasu.

Prakticky to bude vyzerať tak, že spolu strávime veľa času v interiéry v rozhovorch, pri piesňach a podobne. Počas celého víkendu sa budeme postiť od jedla a povzbudzujeme do toho aj teba, aby si sa pridal. Samozrejme, ak ti to z rôznych zdravotných dôvodov nie je možné, je to úplne v poriadku a radi ťa tu uvidíme s nami, akurát si prosím prines vlastnú stravu. Budeme mať prístup ku chladničke.

Čo sa týka epidemiologických opatrení, o tých vás budeme informovať podľa vývoja v regióne. Zatiaľ je očakávanie asi podobné ako pri letných táboroch: očkovanie (14 dní po druhej dávke), PCR test alebo potvrdenie o prekonaní Covidu nie staršie ako 180 dní. Bližšie informácie si ale doručíme emailom, keď sa víkend priblíži.

Praktické informácie

  • Podujatie je pre mládež a dorast od 17 rokov
  • MIESTO: Stredisko Prameň, Častá
  • TERMÍN: 10.-12.9. 2021
  • ZAČIATOK: piatok - 17:00-registrácia
  • KONIEC: nedeľa - okolo 13:00
  • BÝVANIE: budova C
  • CENA: 20 eur [cena je bez stravy, iba za ubytovanie a obed v nedeľu]
  • V prípade, že by jediným dôvodom tvojej neúčasti mali byť financie, prosím ozvi sa na inside@sem.sk. Radi ti poskytneme zľavu až do výšky 100%.

Prihlasovací formulár

Prosím uveď svoje meno.
Prosím uveď svoje priezvisko.
Prosím uveď svoju adresu.
Prosím zadaj správny dátum narodenia.
Prosím zadaj existujúci email.

Pred odoslaním formuláru prosím označ toto pole.
Pred odoslaním formuláru prosím označ toto pole.

Počet aktuálne prihlásených: 21

Tomas, Zuzana, Ľubica, Ľubica, Martin , Frederik, Viktória, Adriana, Petra, Tadeáš, Sosanka, Agipienka, Lucia, Diana, Daniel, Nina, Vanesa, Matej , Daniel, Takynko Sean, Barbora,